Malarstwo Podkategoria: Malarstwo

 • Galeria VINCENT Malarstwo »

  Obrazy na zamówienie

  Wykonujemy prawdziwe obrazy w dowolnym rozmiarze i w dowolnej technice. Obrazy olejne, akwarele i inne według zamówienia. Obrazy mogą być wykonane z natury (portrety, pejzaże) lub ze zdjęcia. Mogą to być kopie arcydzieł malarstwa. Wykonujemy portrety w strojach historycznych, również portrety konne. Malujemy portrety właścicieli ze zwierzętami, również portrety zwierząt - na podstawie fotografii. Mamy doskonałą ofertę dla genealogów i osób pielęgnujących pamięć przodków - wykonujemy portrety przodków z mozliwością wyboru ubrania z epoki, munduru wojskowego, stroju zawodowego czy też stroju szlacheckiego, kontuszu jak i z bronią białą.


  Ramy do obrazów

  Wykonujemy ramy do oferowanych obrazów (za dodatkową opłatą). Rama pełni wazny element obrazu, stanowi jego uzupełnienie. Rama znacząco podnosi walor estetyczny obrazu. Ramy dobieramy dopasowując do treści obrazu, jego wielkości, koloru i wystroju pomieszczenia oraz preferencji klienta. Oferujemy również rozwiązania "rama w ramie" poszerzające i wzbogacające ramę.

  Kontakt

  Kontakt w sprawie wykonania obrazu na zamówienie i zakupu:
  galeriavincent.pl
  artgaleriavincent@gmail.com
  508 199 932

  Data dodania: 17 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Galeria Akrylowa – obrazy na ścianę »

  Katarzyna Wróbel proponuje w Galerii Akrylowej, swojej galerii malarstwa, obrazy akrylowe wyłącznie jej autorstwa. Obrazy akrylowe są malowane na płótnie ręcznie farbami akrylowymi. Zwracają one uwagę swoim oryginalnym, nietuzinkowym stylem. Wszystkie obrazy zabezpieczono ochronną warstwą werniksu, boki zostały estetycznie zamalowane i dzięki temu płótna można swobodnie powiesić na ścianie bez użycia dodatkowej ramy. Obrazki na ścianę odnajdują się świetnie w każdym wnętrzu, doskonale będą pasować do salonu, kuchni, sypialni czy współczesnego biura. Obrazy zwracają uwagę charakterystycznym rysem postaci, geometrycznymi kształtami, kontrastowymi barwami, oryginalnymi zestawieniami kolorów. Obrazy akrylowe są dostępne w bardzo przystępnych cenach, mogą stanowić świetny prezent dla każdego i na wiele okazji: na rocznicę, na urodziny, jako dodatkowy element dekoracji pokoju, na imieniny, na gwiazdkę.

  Data dodania: 26 09 2021 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Malarstwo

Malarstwo - nowa strona:

Musisz być zalogowany żeby dodać stronę »